Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Jolleregatta

Olje på plate
18x20
Signert nede t. v.: A. Kavli.

Påtegnet med tittel antagelig av kunstneren, på baksiden av rammen.

UTSTILT:

Modums Blaafarveværk 1999, kat. nr. 93.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 46 000