Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Grande, Severin (1869-1934)
Kystlandskap med hus

Olje på lerret
57x65
Signert nede t. v.: SGrande

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering