Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Sture, David(1950-2020)
Najade 2004

Akryl på plate
97x80
Signert og datert nede t.h.: David Een (Sture) 04

Påtegnet med tittel nede t.v. Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00