Sture, David(1950-2020)
Najade 2004
Akryl på plate
97x80
Signert og datert nede t.h.: David Een (Sture) 04
Påtegnet med tittel nede t.v. Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00