Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Solskinn i hagen 1913

Olje på lerret
94x133
Signert og datert nede t.h.: Arne Kavli -13-

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden på lapp, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat.nr. 29. Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 50. Kunstnerforbundet, Oslo 1958, kat.nr. 34. Kunstnerforbundet, Oslo 1968, kat.nr. 8. Kunstforeningen i Oslo. Landsutstillingen for bildende kunst, Trondhjem. Kunstnerforbundet, Oslo 1986 (75-års jubileumsutstilling), kat.nr. 12.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 100 000