Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Oppstilling med kanne med blomster 1946
Olje på plate
53x65
Signert og datert nede t.v.: Michelet 46
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på plate
53x65
Vurdering