Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Michelet, Johan Fredrik (1905-1984)
Oppstilling med kanne med blomster 1946

Olje på plate
53x65
Signert og datert nede t.v.: Michelet 46

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering