Ekeland, Arne(1908-1994)
Landskap med figurer og hus 1950
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: AE 50
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på plate
46x38
Vurdering
NOK 70 000–90 000