Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Landskap med figurer og hus 1950

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: AE 50

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00