Storstein, Aage(1900-1983)
Mann i kurvstol 1949-50
Olje på plate
92x73
Signert og datert nede på midten: Storstein. -49 -50
Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat.nr. 163, med tittel: Mann i kurvstol 1950.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 160 000