Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Mann i kurvstol 1949-50

Olje på plate
92x73
Signert og datert nede på midten: Storstein. -49 -50

Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat.nr. 163, med tittel: Mann i kurvstol 1950.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 160 000