Sitter, Inger(1929-2015)
Cafescene 1952
Olje på lerret
54x59
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter -52
Kunstnerforbundet, Oslo: Godkjent av Unge Kunstneres Samfunds Jury.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000