Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Sitter, Inger (1929-2015)
Cafescene 1952

Olje på lerret
54x59
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter -52

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo: Godkjent av Unge Kunstneres Samfunds Jury.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000