Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Sittende kvinne 1949

Olje på lerret
80x68
Signert og datert nede t.h.: J Rian 49

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 250 000