Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Krokus 1977

Olje på lerret
59x49
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000