Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Kirken. Lillehammer 1932

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E 32

UTSTILT:

Lillehammer Bys Malerisamling 1990, kat.nr. 45 med tittel: Kirken. Lillehammer.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000