Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
93x96
Signert nede t. h.: A. Kavli

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat. nr. 118.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 170 000–200 000

Tilslag NOK 170 000