Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
93x96
Signert nede t. h.: A. Kavli

Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat. nr. 118.

Vurdering
NOK 170 000–200 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 170 000