Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes
Olje på lerret
93x96
Signert nede t. h.: A. Kavli
Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat. nr. 118.
Vurdering
NOK 170 000–200 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 170 000
Olje på lerret
93x96
Signert nede t. h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 170 000–200 000