Mæhle, Ole(1904-1990)
Kvinne ved vindu 1962 -63
Olje på lerret
87x106
Signert og datert nede t. v.: Ole Mæhle 1962 - 63
Lillehammer Bys Malerisamling 1990, kat. nr. 35.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 18 500