Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Mæhle, Ole(1904-1990)
Kvinne ved vindu 1962 -63

Olje på lerret
87x106
Signert og datert nede t. v.: Ole Mæhle 1962 - 63

Lillehammer Bys Malerisamling 1990, kat. nr. 35.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 18 500