Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Selmyhr, Conrad(1877-1944)
Tømmerhytte i fjellandskap 1899

Olje på lerret
52x78
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr 99

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000