Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Selmyhr, Conrad (1877-1944)
Tømmerhytte i fjellandskap 1899

Olje på lerret
52x78
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr 99

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000