Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Selmer, Ulf
Fra Lapsetorvet (Solli Plass)

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Ulf Selmer

Maleriet viser det gamle Engelske kvarter ved Lapsetorvet.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000