Selmer, Ulf
Fra Lapsetorvet (Solli Plass)
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Ulf Selmer
Maleriet viser det gamle Engelske kvarter ved Lapsetorvet.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 700
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Ulf Selmer
Vurdering
NOK 3 000–5 000