Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
I havegangen

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Sitje

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering