Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Jordan, Harald (1875-1955)
Vårløsning

Olje på lerret
52x65
Signert nede t.v.: Harald Jordan

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering