Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Johannessen, Jens(1934-)
Øvrevoll 1969

Olje på lerret
27x35
Signert og datert nede t.h.: JJ 69

Signert, datert og påtegnet på baksiden av lerretet: Jens Johannessen 1970 11.5.71. Øvrevoll. (Overstrøket: Tillhører ...).

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000