Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Johannessen, Jens (1934-)
Øvrevoll 1969

Olje på lerret
27x35
Signert og datert nede t.h.: JJ 69

Signert, datert og påtegnet på baksiden av lerretet: Jens Johannessen 1970 11.5.71. Øvrevoll. (Overstrøket: Tillhører ...).

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering