Juul, Ole(1852-1927)
Fiskevær i Lofoten
Olje på lerret
29x49
Signert nede t.h.: Ole Juul
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 14 500
Olje på lerret
29x49
Signert nede t.h.: Ole Juul
Vurdering