Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Juul, Ole (1852-1927)
Fiskevær i Lofoten

Olje på lerret
29x49
Signert nede t.h.: Ole Juul

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 500