Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Bruland, Arne (1920-1980)
Vårløsning 1965

Olje på lerret
61x50
Signert og datert nede t.v.: Arne Bruland -65

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Signert og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering