Brunsvik, Bjarne(1918-1993)
Havna i le Treport, Normandie 1952
Olje på plate
27x35
Signert og datert nede t.v.: Bj. Brunsvik. 52
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 800