Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Brunsvik, Bjarne (1918-1993)
Havna i le Treport, Normandie 1952

Olje på plate
27x35
Signert og datert nede t.v.: Bj. Brunsvik. 52

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000