Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Bruland, Arne (1920-1980)
Sommernatt 1969

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Arne Bruland -69

Signert og datert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering