Bruland, Arne(1920-1980)
Sommernatt 1969
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: Arne Bruland -69
Signert og datert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 200