Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Elvelandskap
Olje på lerret
48x61
Signert nede t.h.: Stenersen
Påtegnet på baksiden: Gudmund Stenersen.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 800
Olje på lerret
48x61
Signert nede t.h.: Stenersen
Vurdering
NOK 2 000