Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Elvelandskap

Olje på lerret
48x61
Signert nede t.h.: Stenersen

Påtegnet på baksiden: Gudmund Stenersen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 2 000