Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Stixrud, Christoffer (1900-1968)
Fra Maridalsveien

Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud

Påtegnet med tittel, pris og datering på baksiden av platen: Maridalsveien 1955 350-.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000