Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Hesjehøy

Olje på lerret
54x75
Signert nede t.h.: G Stenersen.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: G. Stenersen Hesjehöi.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering