Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Lidenskap 1955

Olje på lerret
80x53
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje -55-

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering