Sitje, Joronn(1897-1982)
Lidenskap 1955
Olje på lerret
80x53
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje -55-
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
80x53
Vurdering