Müller, Morten(1828-1911)
Elvelandskap
Olje på lerret
35x54
Signert nede t.v.: Morten Müller.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
35x54
Vurdering