Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Mæhle, Ole (1904-1990)
Fiskevær

Olje på plate
38x50
Signert nede t.v.: Ole Mæhle

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering