Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Mordt, Gustav Adolph (1826-1856)
Elveparti med kampestein, studie 1849

Olje på papir, oppklebet på plate
28x35
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: G Mordt Schöne 5/7 49

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914, med tittel: Studie.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering