Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Mathiesen, Jens (1926-)
To barn 1963

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: Jens Mathiesen 1963

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000