Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Martinsen, Kåre (1912-1986)
Landskap

Olje på plate
17x25
Signert nede t.v.: K. M.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500