Midelfart, Willi(1904-1975)
Vårnatt Paris
Olje på plate
54x45
Signert nede t.v.: WM
Signert, datert 1928 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Kunstnerforbundet, Oslo 1976, minneutstilling.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 500