Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Midelfart, Willi (1904-1975)
Vårnatt Paris

Olje på plate
54x45
Signert nede t.v.: WM

Signert, datert 1928 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1976, minneutstilling.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering