Løvberg, Alf(1899-1986)
Kystlandskap
Olje på lerret
53x67
Signert nede t.h.: A. Løvberg
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 800 med forbehold
Olje på lerret
53x67
Signert nede t.h.: A. Løvberg
Vurdering