Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Løvberg, Alf (1899-1986)
Kystlandskap

Olje på lerret
53x67
Signert nede t.h.: A. Løvberg

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering