Berger, Einar(1890-1961)
Gateparti med løvtre i høstfarger 1937
Olje på lerret
60x69
Signert og datert nede t.h.: E. Berger. 37
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
60x69
Vurdering