Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Dagen etter, Grenen, Skagen

Olje på plate
21x34
Signert nede t.v.: C W Barth

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering