Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Sydhavnen København

Olje på lerret
57x76
Signert nede t.v.: Aulie.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000