Aulie, Reidar(1904-1977)
Sydhavnen København
Olje på lerret
57x76
Signert nede t.v.: Aulie.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
57x76
Signert nede t.v.: Aulie.
Vurdering