Jørgensen, Sven(1861-1940)
Skogsparti med sti
Olje på lerret
77x86
Signert nede t.h.: S Jørgensen
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
77x86
Vurdering