Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Jørgensen, Sven (1861-1940)
Skogsparti med sti

Olje på lerret
77x86
Signert nede t.h.: S Jørgensen

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering