Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Printz, Lars (1889-1968)
Høstsol i Frognerparken

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: L. Printz-

Signert, datert 1932, og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

UTSTILT:

Blomqvist 1934.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500