Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Paus, Arne(1943-)
Pike i løvskog 1983

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: A. Paus -83

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 23 000