Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Paus, Arne (1943-)
Pike i løvskog 1983

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: A. Paus -83

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000