Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Studie fra Bondhus

Olje på papir, oppklebet på plate
29x39
Signert nede t.v.: A Rasmussen

Stedsbestemt og noe utydelig datert nede t.v.: Bondhus 30j75(?)

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering