Rasmussen, Anton(1842-1914)
Studie fra Bondhus
Olje på papir, oppklebet på plate
29x39
Signert nede t.v.: A Rasmussen
Stedsbestemt og noe utydelig datert nede t.v.: Bondhus 30j75(?)
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 8 500