Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Elvelandskap med kvinne og ung pike

Olje på lerret
65x72
Signert nede t.h.: S. Onsager

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000