Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Nielssen, Finn (1908-1962)
Vinterlandskap med hus og figurer 1957

Olje på lerret
47x63
Signert og datert nede t.h.: Fini -57

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering