Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tangen, Olaf (1903-1997)
Kvinne med brett 1946

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: OT -46

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000