Sørensen, Henrik(1882-1962)
Høstsommer i Vinje 1937
Olje på lerret
63x72
Påtegnet med dedikasjon, signert og datert nede t.v.: Til David fra HS. 1937
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 20 000