Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Høstsommer i Vinje 1937

Olje på lerret
63x72
Påtegnet med dedikasjon, signert og datert nede t.v.: Til David fra HS. 1937

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000