Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Blomstrende busker 1934
Olje på lerret
65x81
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R Th 34
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
65x81
Vurdering