Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Blomstrende busker 1934

Olje på lerret
65x81
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R Th 34

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering