Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Fjellandskap med furu 1945

Olje på plate
60x80
Signert og datert nede t.h.: Søren Steen-Johnsen -45

Signert, datert og påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden av platen: I fjell landet.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 3 000