Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Fjellandskap med furu 1945
Olje på plate
60x80
Signert og datert nede t.h.: Søren Steen-Johnsen -45
Signert, datert og påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden av platen: I fjell landet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000