Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Høst 1943

Olje på plate
50x62
Signert og datert nede t.v.: Steen-Johnsen 43

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering