Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Høst 1943

Olje på plate
50x62
Signert og datert nede t.v.: Steen-Johnsen 43

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00