Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Senhøst Nord Østerdal 1944
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t. h.: Steen-Johnsen 44
Signert, datert og påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden av platen: Senhöst Mal... ; N.Østerdal.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 500