Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Senhøst Nord Østerdal 1944

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t. h.: Steen-Johnsen 44

Signert, datert og påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden av platen: Senhöst Mal... ; N.Østerdal.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering