Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Juul, Ole (1852-1927)
Kystlandskap

Olje på lerret
42x66
Signert nede t.h.: O Juul

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500