Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Mohr, Hugo Lous (1889-1970)
Fjellgård 1943

Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.v.: H L.M. -43

Signert og datert på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering