Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Fjellgård 1943
Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.v.: H L.M. -43
Signert og datert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
46x54
Vurdering